سعید راد درگذشت

سعید راد بازیگر مطرح سینمای کشورمان پس از تحمل یک دوره بیماری دقایقی قبل درگذشت.

گزارشی از اختلال در ارائه خدمات ارتباطی نداشته‌ایم
مرکز ملی فضای مجازی اعلام کرد: ایران به دلیل تحریم‌ها، از سرویس‌های مایکروسافت استفاده نمی‌کند، سرویس‌های بومی از مدت‌ها قبل جایگزین سرویس‌های خارجی شده‌اند و تاکنون گزارشی از اختلال در ارائه خدمات نداشته‌ایم.
وزیر ارتباطات در دیدار با رئیس جمهور منتخب مطرح کرد
فیلترشکن‌ عامل کاهش سرعت دسترسی به اینترنت
وزیر ارتباطات در دیدار با رییس جمهوری منتخب با اشاره به حوزه‌های کاری این وزارتخانه به تبیین اقدامات و دستاوردهای دولت شهید جمهور در بخش‌های شبکه ملی اطلاعات، توسعه زیرساخت‌های ارتباطی، توسعه دولت هوشمند، توسعه صنعت فضایی و اقتصاد دیجیتال پرداخت.
در جلسه صبح امروز هیات دولت مطرح شد:
تاکید مخبر بر برگزاری مطلوب المپیاد جهانی فیزیک و تامین منابع تکمیل مصوبات سفرهای استانی
سرپرست ریاست جمهوری با اشاره به اهمیت برگزاری المپیاد فیزیک در آینده نزدیک به میزبانی کشورمان، از رئیس سازمان برنامه و بودجه خواست تا منابع لازم برای برگزاری مطلوب و بی‌نقص این رویداد و نیز تامین منابع تکمیل مصوبات سفرهای استانی که معمولا از پروژه‌های اولویت‌دار استان‌ها هستند، اقدامات لازم را انجام دهد.
گذرنامه زیارتی ۷۲ ساعته صادر می‌شود
رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: زائران برای دریافت گذرنامه زیارتی، ۱۰ روز قبل از سفر اربعین درخواست خود را در سامانه پلیس من ثبت کنند و پس از بررسی‌های لازم، در مدت ۷۲ ساعت گذرنامه زیارتی خود را دریافت کنند.
در نشست خبری هفته تامین اجتماعی با اصحاب رسانه مطرح شد:
۵۹ درصد جمعیت استان تحت پوشش خدمات تأمین اجتماعی هستند/ وجود بازار کار فعال استان قم باعث کاهش آمار بیمه بیکاری است/ راه اندازی شعبه تأمین اجتماعی جعفرآباد از اوایل مرداد
نشست خبری هفته تامین اجتماعی با اصحاب رسانه با حضور مدیرکل تامین اجتماعی و مدیر درمان تامین اجتماعی قم در سالن اجتماعات بیمارستان امام رضا(ع) قم برگزار شد.
شعار سال 1403 کاریابی دیجیکار
تلفن 197 پلیس فرماندهی انتظامی

تلفن 197 پلیس فرماندهی انتظامی

پیشخوان روزنامه های امروز