توضیحات سردار رمضان‌شریف درباره نقش اطلاعات سپاه در بازگرداندن اموال بابک زنجانی
توضیحات سردار رمضان‌شریف درباره نقش اطلاعات سپاه در بازگرداندن اموال بابک زنجانی
سردار رمضان‌شریف سخنگوی اطلاعات سپاه ضمن قدردانی از قوه قضاییه درباره بازگرداندن اموال بابک زنجانی، توضیحاتی را درباره همکاری سازمان اطلاعات سپاه در این موضوع ارائه کرد.
۶ مناسبت‌ جدید به تقویم رسمی کشور اضافه شد
۶ مناسبت‌ جدید به تقویم رسمی کشور اضافه شد
رئیس جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی، ماده واحده «تعیین مناسبت‌های جدید برای درج در متن و ضمیمه تقویم رسمی کشور» را برای اجرا ابلاغ کرد.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد:
ورود ۳۰ هزار میلیارد تومان خوراکی به سفره مردم با اجرای طرح فجرانه “کالابرگ”
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه ۲۲۰ هزار فروشگاه متصل به طرح کالابرگ هستند، گفت: با گذشت ۱۱ روز از اجرای طرح فجرانه کالابرگ، مجموعاً ۳۰ هزار میلیارد تومان وارد سفره مردم شده که چرخ تولید را نیز وادار به تحرک کرده است.
آغاز واکسیناسیون پنوموکوک کودکان زیر یکسال از استان‌های جنوبی
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آغاز طرح چند مرحله‌ای واکسیناسیون پنوموکوک برای کودکان در کشور خبر داد و گفت: واکسیناسیون پنوموکوک از روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه از بندر خمیر در استان هرمزگان آغاز می‌شود.
یزد صاحب سالن موسیقی مجهز می‌شود/ مجوزهای دفتر موسیقی بدون خدشه اجرا شود
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به افتتاح سالن‌های موسیقی در کشور در دو سال گذشته، گفت: به‌زودی ارکستر ملی ایران به یزد می‌رود و همزمان یکی از زیباترین و مجهزترین سالن‌های موسیقی کشور در این استان افتتاح خواهد شد.
منابع ساخت مسکن جزو تسهیلات تکلیفی بانکها حساب نشود
رئیس جمهور:
آقای رئیسی از ساخت واحد‌های مسکونی از طرف بانک‌ها استقبال، اما تأکید کرد که فعالیت بانک‌ها در این حوزه، یک فعالیت تجاری است و منابع صرف شده در این بخش، نباید جزو تسهیلات تکلیفی آنها در بخش مسکن، حساب شود.
کاریابی دیجیکار