رییس جمهور: فراهم کردن زمینه‌ پرورش انسان‌های فرهیخته و انقلابی هدف نهایی مدرسه‌سازی است
رییس جمهور کشورمان گفت: فراهم کردن زمینه‌های پرورش انسان‌های فرهیخته، موثر، مومن و انقلابی در کشور هدف نهایی مدرسه‌سازی است و مسئولان و خیران در شکل‌گیری آموزش و پرورش تراز انقلاب اسلامی وظایف مهمی بر عهده دارند.
ارسال محموله ١٥٠  تُنی حاوی اقلام زیستی به خوی/۷۶ هزار زلزله زده اسکان داده شدند
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: محموله‌ای حاوی بسته‌های غذایی ۷۲ ساعته به حجم ۲۴۰ تن روز گذشته (۱۱ بهمن) و یک محموله ١٥٠ تنی دیگر نیز شامل چادر، وسایل گرمایشی و بسته غذایی امروز (۱۲ بهمن) به مناطق زلزله زده خوی در حال بارگیری و ارسال است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
زیرساخت‌های لازم برای گسترش تئاتر در کشور را فراهم می‌کنیم
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین پایانی جشنواره چهل و یکم فجر گفت: زیرساخت‌های لازم برای گسترش تئاتر در کشور را فراهم می‌کنیم؛ امسال بعد از چند سال جشنواره تئاتر منطقه ای برگزار شد و آنچه شاهد بودیم اعجاب و شگفتی را به دنبال داشت.
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی:
مصدومان زلزله امشب خوی زیاد است/ تا این لحظه فوتی نداریم

مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی با اشاره به وقوع زلزله ۵.۹‌ ریشتری امشب خوی افزود: همه بیمارستان های شهرستان های معین خوی با دستور استاندار آذربایجان غربی از جمله ارومیه، سلماس و چایپاره در حالت آماده باش هستند.

دانشمند ایرانی پیشتاز نانوفناوری که در جایگاه برابر با اینشتین و گراهام‌بل قرار می گیرد
«نادر انقطاع برنده» جایزه «فرانکلین ۲۰۲۳» دانشمندی ایرانی- آمریکایی است که در دانشگاه پنسیلوانیای آمریکا در رشته مهندسی برق و سیستم‌ها مشغول به کار است. او بنیان‌گذار حوزه متاترونیک نوری است؛ شاخه‌ای که نانوالکترونیک و نانوفوتونیک را باهم ادغام کرده است.
تکرار دوباره روز بدون مرگ کرونایی در کشور/ ۳۵ بیمار جدید بستری شدند
روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، از دیروز تا امروز (جمعه ۷ بهمن ماه) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۹۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۳۵ نفر از آنها بستری شدند و هیچ هموطنی نیز به دلیل کرونا فوت نکرده است.