محور هراز به دلیل ریزش کوه مسدود شد
محور هراز به دلیل ریزش کوه مسدود شد
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: به دلیل ریزش کوه در محدوده لاریجان این محور تا اطلاع ثانوی مسدود می‌باشد.
رهبر انقلاب اسلامی در مراسم سی‌وچهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) تبیین کردند:
«ایمان» و «امید» نرم‌افزار امام(ره) برای ایجاد ۳ تحول بزرگ

رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: «ایمان» و «امید» امام، عامل نرم‌افزاری و بوجودآورنده‌ی این تحولات عظیم تاریخی بود و هرکسی و هر مجموعه و جریانی که به «ایران، منافع ملی، بهبود اوضاع اقتصادی، پیشرفت کشور و عزت ملی» علاقه‌مند است باید همه سعی خود را در تقویت «ایمان» و «امید» مردم و جامعه به کار گیرد.

مسیر تحقق یک آرزوی ۴۰ ساله به روایت آمار
آمار صادرات غیر نفتی کشور در دولت سیزدهم در سال ۱۴۰۱ (بدون نفت، میعانات و برق) به نسبت دو دهه گذشته به بالاترین میزان خود یعنی ۵۳.۲ میلیارد دلار رسیده است؛ در حالی که براساس داده‌ها، در سال آخر دولت دوازدهم به پایین‌ترین رقم خود در یک دهه گذشته رسیده بود.
معاون سازمان جهاد کشاورزی قم:
هفت واحد پرورش بوقلمون در قم موجود است

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: تعداد هفت واحد صنعتی پرورش بوقلمون گوشتی به ظرفیت ۴۰ هزار و ۲۰۰ قطعه در استان موجود است.

تنفس مصنوعی برای احیای طرح شکست خورده غرب علیه سپاه در پارلمان انگلیس

وزیر امور خارجه انگلیس در پاسخ به درخواست غیرقانونی شماری از نمایندگان پارلمان این کشور درخصوص افزودن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نهاد رسمی نظامی ایران به فهرست سازمان‌های موسوم به تروریستی، بطور غیر مستقیم اشاره کرد که دولت در این خصوص به اجماع نرسیده است.

عضو هیات‌علمی پژوهشگاه تربیت بدنی مطرح کرد؛
ملاحظات ورزشی و تغذیه‌ای در نوروز و رمضان/ پیاده‌روی سبک توصیه می‌شود

عضو هیات‌علمی پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی گفت: افطار ساده، حذف وعده بین افطار تا سحر، نوشیدن مایعات زیاد و انجام تمرین‌های ورزشی سبک مانند پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری به حفظ سلامت بدن و گذراندن ایام نوروز و ماه مبارک رمضان به سلامت کمک می‌کند.

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی علیه‌السلام:
تحول یعنی رفع نقاط معیوب؛ منظور دشمن از دگرگونی تغییر هویت جمهوری اسلامی است

رهبر معظم انقلاب اسلامی، تحول به معنای «تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف و معیوب» را نیاز اساسی کشور و هدف اصلی دشمنان از طرح مفهوم «تحول ساختاری»، «تغییر»، «انقلاب» یا کلمات مشابه را تغییر هویت جمهوری اسلامی دانستند.