در آستانه ۴۴مین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛
رئیس‌جمهور: دولت در تلاش است سفره مردم متأثر از نوسان دلار نباشد

رئیس‌جمهور با بیان اینکه در این سال‌ها سفره مردم «دلاریزه» شده است، تأکید کرد: آنچه باعث رنج مردم می‌شود، ما را هم می‌رنجاند و برنامه دولت برقراری ثبات در سفره مردم است به‌طوری که با نوسان دلار دچار تغییر قیمت نشود.

نرخ سود بانکی افزایش یافت
بانک مرکزی در بخشنامه ای، مصوبه شورای پول و اعتبار درباره اصلاح نرخ سود سپرده و تسهیلات بانکی را به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
خاندوزی: سامانه یکپارچه اموال تملیکی باید سال آینده به طور کامل اجرا شود
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: در سال آینده سامانه‌های یکپارچه سازمان باید به طور کامل پیاده‌سازی و اجرا شود و در این زمینه می‌توان درصدی از درآمدهای اختصاصی سازمان را صرفا به تجهیز و توسعه سامانه‌ها تخصیص داد.
سودآوری صنعت خودرو به نفع سهامداران عدالت
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: پس از عرضه خودرو در بورس کالا و سود ده شدن ایران خودرو در دوره ۹ ماهه، انتظار می‌رود خودروسازی نیز همانند سایر صنایع بورسی، به صنعتی سودآور تبدیل شود که در این میان سودآور شدن صنعت خودرو به نفع سهامداران عدالت هم خواهد بود.
گزارش رئیس سازمان هواشناسی از آخرین وضعیت بارش‌های زمستانی
رئیس سازمان هواشناسی کشور گفت: اگرچه از ابتدای زمستان تاکنون در برخی استان‌های جنوبی نظیر بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد بارش‌های خوبی را شاهد بودیم اما توزیع بارش در کشور مناسب نبوده و در شمال کشور اوضاع خوبی نداریم.
تجارت ۹میلیارد دلاری کشور درخرداد/ تراز تجاری درآخرین ماه بهار مثبت ۲۰۴میلیون دلار
سخنگوی گمرک گفت: تجارت خارجی غیر نفتی کشور در خرداد ماه با رشد سه درصدی به ۸.۹ میلیارد دلار رسید که با پیشتازی صادرات کشور از واردات در این ماه، تراز تجاری کشور مثبت ۲۰۴میلیون دلار را نشان می‌هد.