رییس پارک علم و فناوری قم:
فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان قم در حوزه تجارت بین‌المللی گسترش می‌یابد

رییس پارک علم و فناوری قم گفت: فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان قم در حوزه تجارت بین‌المللی گسترش می‌یابد و در این خصوص از ظرفیت منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان به عنوان یکی از قطب‌های مهم صادرات و واردات استان استفاده خواهد شد.

نشست مشترک هیات‌های عالی‌رتبه ایران و عمان؛
روابط ایران و عمان از مرحله تجاری به سرمایه‌گذاری ارتقا یافته است

رئیس جمهور با بیان اینکه روابط ایران و عمان از مرحله تجاری به مرحله سرمایه‌گذاری ارتقا یافته است، گفت: دیدگاه‌های مشترک و رویکرد تقویت همگرایی منطقه‌ای سران دو کشور، در کنار ظرفیت‌ها و زمینه‌های مناسب متقابل می‌تواند روابط فیمابین را در عرصه‌های دو جانبه‌ای و منطقه‌ای گسترش دهد.

مالیات ستانی عادلانه از کارمندان تا پزشکان/ فشار مالیات بر سوپرمیلیاردرهای فراری

رویکرد تحولی مالیاتی در دولت سیزدهم با هوشمندسازی نظام مالیاتی کلید خورد و این امر منجر به مالیات ستانی عادلانه خواهد شد تا همه مردم اعم از کارمندان تا پزشکان بر اساس درآمد مالیات واقعی پرداخت کنند.

اسامی اداراتی که مصرف برق را کاهش ندهند، اعلام می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با بیان اینکه ۲۰ درصد مصرف برق شهر تهران متعلق به بخش اداری است ، گفت: امسال هم اداراتی که در کاهش مصرف برق همکاری لازم را نداشته باشند به دستگاه‌های نظارتی معرفی خواهند شد و در صورت همراهی‌ نکردن ممکن است نام آنها نیز جهت اطلاع عموم منتشر شود.

حرکت در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب با آب‌رسانی، برق‌رسانی و توسعه علم و فناوری در کشور
وزیر نیرو با بیان اینکه امروز شاهد حضور پرمعنا، گسترده و عمق درک و فهم بسیجیان کشور در عرصه‌های مختلف اعم از ایثار، دانش، فناوری و غیره هستیم، گفت: تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب روزی با تیر و تفنگ محقق می‌شد و امروز با آبرسانی، برق‌رسانی و توسعه علم و فناوری در جای جای کشور تحقق می‌یابد.