آیا بحران گاز در اروپا پایان یافته است؟
کشورهای اروپایی بعد از جنگ روسیه و اوکراین تلاش می‌کنند وابستگی خود را به واردات انرژی از روسیه را کاهش دهند ولی به نظر می‌رسد مشکلات زیادی در فصول سرد سال در انتظار آنها باشد.
ابراز نگرانی رژیم صهیونیستی از لغو تحریم تسلیحاتی ایران
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با ادعای اینکه ایران قادر به توسعه موشک‌های خود و انتشار این موشک‌ها در سراسر جهان نیست، نسبت به انقضای تاریخ تحریم تسلیحاتی تهران ابراز نگرانی کرد و از جامعه جهانی خواست تا برای مقابله با برنامه‌های موشکی ایران اقدام کند.
حقوق بشر آمریکایی؛ شوخی تلخ تاریخ با واژه‌ها
"حقوق بشر آمریکایی" عبارتی معنادار و پُرکنایه در جهان سیاست و یکی از محور کلیدی سخنان آیت‌الله دکتر "سید ابراهیم رئیسی" رئیس جمهوری کشورمان در نشست با اصحاب رسانه‌های ایالات متحده است؛ عبارتی فریبنده که در واقعیت به خون هزاران انسان در نقاط مختلف جهان آغشته و حتی ناقض حقوق شهروندان کشورش است.
واکنش بایدن به آزادی زندانیان آمریکایی
رئیس‌جمهوری آمریکا در ادامه سیاست‌های دوگانه این کشور در قبال ایران همزمان با استقبال از آزادی زندانیان آمریکایی خواستار تحریم بیشتر علیه جمهوری اسلامی ایران شد.
اعتراض با لیزر نسبت به حضور نتانیاهو در نیویورک
مخالفان نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی قصد دارند همزمان با برنامه بنیامین نتانیاهو برای سفر به نیویورک به منظور شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد، در نقاط مختلف این شهر با استفاده از لیزر، شعارهایی علیه وی منتشر کنند.