بایدن از رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کناره گیری و از کامالا هریس حمایت کرد
سرانجام جو بایدن ۸۱ ساله، رئیس جمهور کنونی دموکرات آمریکا از رقابت های انتخابات ریاست جمهوری این کشور کناره گیری و از کامالا هریس، معاون خود در دوره ریاست‌جمهوری به‌ عنوان نامزد حزب دموکرات حمایت کرد.
نقص در به‌روزرسانی محتوا، عامل اختلال گسترده در سیستم‌های رایانه‌ای جهان
جورج کورتز، مدیرعامل شرکت امنیت سایبری «کراود استرایک» با انتشار اطلاعیه‌ای نقص در به‌روزرسانی محتوا برای کامپیوترهای با میزبانی ویندوز را عامل اصلی اختلال در سیستم مایکروسافت اعلام و تاکید کرد این اختلال یک حادثه امنیتی یا حمله سایبری نبوده است.
ایران تهاجم رژیم صهیونیستی به آوارگان فلسطینی را محکوم کرد
سخنگوی وزارت امور خارجه تهاجم وحشیانه روز شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ ارتش تروریستی رژیم صهیونیستی علیه محل استقرار آوارگان فلسطینی را اقدامی وحشیانه در استمرار نسل‌کُشی جاری در غزه با حمایت آمریکا و سایر مدعیان حقوق بشر دانست.
بورل: اوضاع انسانی در غزه غیرقابل تحمل است
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به آمار بالای شهدای جنگ غزه، اوضاع انسانی در این منطقه را غیرقابل تحمل توصیف کرد و خواستار برقراری آتش‌بس فوری میان (رژیم) اسرائیل و جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) شد.
آنچه در نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره حمله به بیمارستان کودکان اوکراین گذشت
حمله به بیمارستان کودکان در کی یف بار دیگر موضوع نشست دیگری در شورای امنیت سازمان ملل درباره جنگ اوکراین شد که روسیه حمله به این بیمارستان را تکذیب اما اوکراین و حامیانش، مسکو را عامل این فاجعه که قبل از نشست ناتو رخ داد، می دانند.
پوتین با مخبر در حاشیه نشست سران سازمان همکاری شانگهای در آستانه دیدار می‌کند
یوری اوشاکوف دستیار ولادیمیر پوتین در امور سیاست خارجی در جریان یک نشست خبری اعلام کرد که رئیس جمهور روسیه با محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری ایران در حاشیه نشست سازمان همکاری شانگهای در آستانه پایتخت قزاقستان دیدار خواهد کرد.
شعار سال 1403 کاریابی دیجیکار
تلفن 197 پلیس فرماندهی انتظامی

تلفن 197 پلیس فرماندهی انتظامی

پیشخوان روزنامه های امروز