آرزویی که محقق شد؛ شکستن رکورد۴۵,۳ میلیارد دلاری صادرات غیرنفتی
معاون اول رئیس‌جمهور گفت: صادرات غیرنفتی کشور از رشد خوبی برخوردار بوده و تا امروز به ۴۵.۳ میلیارد دلار رسیده که پیش بینی می‌شود تا پایان سال به ۶۰ تا ۷۰ میلیارد دلار ارتقا پیدا کند که این رقم در دهه‌های گذشته به دلیل اتکای بیش از حد کشور به درآمدهای نفتی یک آرزوی دست نیافتنی قلمداد می‌شد.
دولت «اولویت‌های واگذاری کالاهای قاچاق غیرقابل‌ فروش» را تعیین کرد
هیات وزیران دستورالعمل مربوط به تبصره (۵) بند (۲) ماده (۵۶) قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مبنی بر تعیین فهرست و اولویت واگذاری کالاهای قاچاق مکشوفه با مصرف خاص که قابلیت فروش و استفاده عمومی ندارند را به تصویب رساند.
نرخ جدید معاینه فنی اعلام شد
هیات دولت با پیشنهاد وزارتخانه‌های کشور و راه مبنی بر تعیین و تعدیل نرخ بهای خدمات صدور گواهی معاینه فنی وسایل نقلیه موافقت کرد.
عکس دسته جمعی برای تست اینترنتی در پاستور
پاسخ به طرح چند پرسش درباره اینترنت و سکوهای خارجی، تخفیف ۳۲ قلم‌کالا از امروز تا پایان ماه رمضان و تصمیم دولت برای یارانه ها، شرایط تخفیف برای مشترگان گازی و افتتاح طرح‌های ریز و درشت در ایام دهه فجر از مهمترین سوژه‌های خبری این هفته حیاط دولت بود.
رئیسی: رشد اقتصادی در گرو همکاری بخش‌های علمی و فرهنگی کشور است
رئیس‌جمهور مشارکت فعال دبیرخانه و اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی را در تهیه پیوست فرهنگی برای برنامه‌ها و طرح‌های اقتصادی ضروری دانست و گفت: رشد اقتصادی پیش‌بینی شده در برنامه هفتم توسعه، با نقش‌آفرینی و همکاری بخش‌های علمی و فرهنگی کشور تحقق می‌یابد.