ارتباطات اثر بخش بين مردم و سازمان ها منجر به تسهیل خدمات به جامعه می گردد
روابط عمومی به دلیل وظیفه درون سازمانی و برون سازمانی، بیش از همه در رشد فرهنگ و رفتار با مردم جامعه سر و کار دارد تا از زمینه ها و ابزارهای خوبی جهت این اعتلا قدم برداشته و با مخاطب شناسی برای اقناع و نفوذ در مخاطبین دست یابد.
کارآفرینی را در مدارس فرهنگ سازی کنیم/پرورش انسانهای خلاق و متفکر مسیر توسعه و پیشرفت را هموار می کند
با توجه به فرا رسیدن روز و هفته جهانی کارآفرینی از ۱۷ تا ۲۳آبان ماه لازم دیدم با توجه به اینکه حلقه مفقوده توسعه و پیشرفت در لرستان که گاها منجر به قعر نشینی شاخصه هایی است این روز ها باب شده و لرستان را همیشه در بدترین ها اول و در بهترین ها اخر عنوان می کنند .
چرا باید به مولا امیرالمومنین علی(ع) اقتدا کرد

ولایت حضرت امیرالمؤمنین(ع) از زمین نیامده و از آسمان است و ولایت اهل بیت و ولایت پروردگار است که خداوند آنرا به همراه پیامبران فرستاده است خبر عظیم امر ولایت است. روز غدیر است و باران رحمت در ملک و ملکوت سرازیر که اگر بنوشیم قطره‌ای از این نزول، آرامش وسعادت ابدی نصیب‌مان می‌شود.

لرستان برای پیشرفت و تغییر بنیادی نیاز به تحولی انقلابی دارد/لزوم سرمایه گذاری شرکتهای مادر در این استان

استان لرستان در چهل و یک سال دوران نظام مقدس اسلامی با فراز و نشیب های فراوانی روبه رو بوده و همیشه این فراز و نشیب ها را به طرق های مختلفی گذرانده است این در حالی است که در کل کشور و جهان هر روز درگیر با چالشها و اتفاقات نادری از جمله ”

رهبر انقلاب اسلامی در مراسم سی‌وچهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) تبیین کردند:
«ایمان» و «امید» نرم‌افزار امام(ره) برای ایجاد ۳ تحول بزرگ

رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: «ایمان» و «امید» امام، عامل نرم‌افزاری و بوجودآورنده‌ی این تحولات عظیم تاریخی بود و هرکسی و هر مجموعه و جریانی که به «ایران، منافع ملی، بهبود اوضاع اقتصادی، پیشرفت کشور و عزت ملی» علاقه‌مند است باید همه سعی خود را در تقویت «ایمان» و «امید» مردم و جامعه به کار گیرد.

ارتقا فرهنگ بهره‌وری نیاز امروز کشور
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم در یادداشتی با عنوان" ارتقای فرهنگ بهره‌وری نیاز امروز کشور" به نقش مردم و دولت در زمینه بهینه‌سازی مصرف پرداخته‌است.
لشگرکشی نیکوتینی‌ها در شهر

استعمال دخانیات نیکوتین‌دار در سالهای اخیر به دلیل غفلت و بی‌توجهی، بین اقشار مختلف جامعه به‌ویژه افراد کم‌سن و سال گسترش یافته و روند افزایشی مصرف آن به یکی از معضلات نگران‌کننده برای جامعه‌شناسان دغدغه‌مند و پزشکان متخصص این حوزه تبدیل شده است.

ناشنیده های آشکار عملیات کربلای چهار

جنگ تحمیلی هشت ساله رژیم بعث عراق علیه ملت ایران که با پشتیبانی غرب و شرق از ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ آغاز و در سوم شهریور ۱۳۶۷ پایان یافت، یکی از سخت ترین و حساس ترین مقاطع تاریخی ایران معاصر بود که هنوز نکات و ناگفته های پنهان زیادی در پس رویدادهای خود دارد.

مذاکرات رفع تحریم‌ها/فرصت‌سوزی و بی‌صداقتی آمریکا در سال ۲۰۲۲

مذاکرات برای از سرگیری اجرای کامل برجام و رفع تحریم‌ها در سال ۲۰۲۲، پس از ماه‌ها گفت‌وگوهای فشرده میان نمایندگان قدرت‌های جهانی و ایران، به دلیل عواملی همچون تناقض در رفتار، نبود صداقت در گفتار، تعلل در تصمیم‌گیری، زیاده‌خواهی و طرح درخواست‌های جدید از سوی آمریکا معطل ماند و به خط پایان نرسید.

شعار سال 1403 کاریابی دیجیکار
تلفن 197 پلیس فرماندهی انتظامی

تلفن 197 پلیس فرماندهی انتظامی

پیشخوان روزنامه های امروز