محل تبلیغات شما 09100303426
اخباراخبار استانها

معاون استاندار قم از کاهش میانگین سن مدیران اجرایی استان خبر داد

به گزارش کاتنا، سیدمهدی قریشی روز دوشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید امور اقتصاد و دارایی قم، با تاکید بر رویکرد استان در انتصاب مدیران جوان و متخصص، بیان کرد: پاک دستی، انقلابی بودن و روحیه جهادی از ویژگی های مهم مدیران جدید استانی است.

وی با اشاره به انتصابات جدید در استان قم بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم، اظهار داشت: استفاده از افراد توانمند بومی و پیش بردن اهداف دولت مردمی رویکرد مجموعه مدیریت استان است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم با تاکید بر کنار رفتن نگاه های جزیره ای در بین دستگاه های اجرایی، گفت: دولت و حاکمیت یک نظام یکپارچه است و لازم است تا مدیران نگاه و روحیه سیستمی را در خود نهادینه کنند.

قریشی با اشاره به اهمیت و تاثیرگذاری امور اقتصاد و دارایی در پیشبرد اهداف کلان استان بیان کرد: بهبود فضای کسب و کار، سرمایه گذاری، جذب منابع ملی، مولدسازی و غیره از مسائل مهمی است که ارتباط مستقیمی با این اداره کل دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم تحقق شعار سال را که از طرف رهبر معظم انقلاب به نام  «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نامگذاری شد را از اهداف نهایی مباحث اقتصادی و سرمایه گذاری در استان قم دانست و گفت: مدیران استانی باید با روحیه جهادی و نگاه علمی و کارشناسی بتوانند عملکرد قابل دفاع و موفقی در تحقق شعار سال از خود برجای بگذارند.

در این آیین مهدی فراهانی به عنوان مدیرکل جدید امور اقتصاد و دارایی استان قم معارفه شد. عادل علیپور از مهرماه سال ۹۵ به عنوان مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان قم فعالیت داشت که بتازگی به عنوان مدیرکل منابع انسانی و رفاه سازمان امور مالیاتی کشور منصوب شد.

محل تبلیغات شما 09100303426

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا