آرزویی که محقق شد؛ شکستن رکورد۴۵,۳ میلیارد دلاری صادرات غیرنفتی
معاون اول رئیس‌جمهور گفت: صادرات غیرنفتی کشور از رشد خوبی برخوردار بوده و تا امروز به ۴۵.۳ میلیارد دلار رسیده که پیش بینی می‌شود تا پایان سال به ۶۰ تا ۷۰ میلیارد دلار ارتقا پیدا کند که این رقم در دهه‌های گذشته به دلیل اتکای بیش از حد کشور به درآمدهای نفتی یک آرزوی دست نیافتنی قلمداد می‌شد.
رییس جمهور: فراهم کردن زمینه‌ پرورش انسان‌های فرهیخته و انقلابی هدف نهایی مدرسه‌سازی است
رییس جمهور کشورمان گفت: فراهم کردن زمینه‌های پرورش انسان‌های فرهیخته، موثر، مومن و انقلابی در کشور هدف نهایی مدرسه‌سازی است و مسئولان و خیران در شکل‌گیری آموزش و پرورش تراز انقلاب اسلامی وظایف مهمی بر عهده دارند.
دعوا بر سر گاز در انگلیس
اقدام تکان‌دهنده بزرگترین شرکت توزیع کننده انرژی انگلیس موسوم به «بریتیش‌گس» در خصوص نصب زوری کنترهای شارژی گاز برای مشتریان بدحساب که عموما از اقشار آسیب‌پذیر جامعه بشمار می‌روند و در روزهای سرد زمستانی با چالش گرمایش مواجه هستند، خبرساز شده است.
آمریکا در هراس جدی از حضور ایران در تنگه پاناما: بر حضور کشتی‌های ایرانی نظارت می‌کنیم
یک سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در هراس از گسترش نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان، بار دیگر در واکنش به برنامه ریزی تهران برای حضور در تنگه پاناما گفت که واشنگتن بر اعزام کشتی های ایران در تنگه پاناما نظارت می کند.
دولت «اولویت‌های واگذاری کالاهای قاچاق غیرقابل‌ فروش» را تعیین کرد
هیات وزیران دستورالعمل مربوط به تبصره (۵) بند (۲) ماده (۵۶) قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مبنی بر تعیین فهرست و اولویت واگذاری کالاهای قاچاق مکشوفه با مصرف خاص که قابلیت فروش و استفاده عمومی ندارند را به تصویب رساند.
نرخ جدید معاینه فنی اعلام شد
هیات دولت با پیشنهاد وزارتخانه‌های کشور و راه مبنی بر تعیین و تعدیل نرخ بهای خدمات صدور گواهی معاینه فنی وسایل نقلیه موافقت کرد.
ارسال محموله ١٥٠  تُنی حاوی اقلام زیستی به خوی/۷۶ هزار زلزله زده اسکان داده شدند
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: محموله‌ای حاوی بسته‌های غذایی ۷۲ ساعته به حجم ۲۴۰ تن روز گذشته (۱۱ بهمن) و یک محموله ١٥٠ تنی دیگر نیز شامل چادر، وسایل گرمایشی و بسته غذایی امروز (۱۲ بهمن) به مناطق زلزله زده خوی در حال بارگیری و ارسال است.