محل تبلیغات شما 09100303426
از سراسر ایرانتازه های خبری

اغتشاشات با هدف تاثیرگذاری بر دستاوردهای سفر به نیویورک برنامه ریزی شده است

به گزارش کاتنا، زهره سادات لاجوردی با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: رئیس جمهور در هفتادو هفتمین اجلاسیه مجمع عمومی سازمان ملل مواضع ایران را مقتدرانه اعلام کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: رئیس جمهور در سخنرانی خود به بحث حقوق بشر پرداخت و صراحتا به تشریح اقدامات ضدحقوق بشری غرب اشاره کرد و رفتارهای آنها را زیر سوال برد.

وی تصریح کرد: دشمن می‌خواست با حاشیه‌سازی، ایجاد اغتشاش و درگیری در کشور،سفر رئیس جمهور به نیویورک و دستاوردهای آن را تحت‌الشعاع قرار دهد و به حاشیه برد که در این کار ناموفق بود.

لاجوردی خاطرنشان کرد:‌ با وجود همه این حاشیه‌سازی‌ها و غبارآلود کردن فضا ما شاهد بازتاب گسترده صحبت‌های رئیس جمهور کشورمان در فضای مجازی بودیم و همگان شاهد اعلام مقتدرانه مواضع کشورمان توسط رئیس جمهور بودند.

به گزارش کاتنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور اسلامی ایران در سخنرانی خود در سازمان ملل متحد ، تصویری از سردار دلها را برای دقایقی بالا برد و گفت: قهرمان جنگ علیه تروریسم و نابودکننده داعش کسی جز سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی نبود که در راه آزادی ملت‌های منطقه به شهادت رسید و رئیس جمهور سابق آمریکا سند این جنایت را به اسم خود زد.

آیت الله رئیسی تصریح کرد: رسیدگی عادلانه قضایی به جنایتی که رئیس جمهور سابق آمریکا به آن اعتراف کرده، خدمت به انسانیت است.

رئیس جمهور تاکید کرد: رسیدگی عادلانه به جنایتی که رئیس جمهور سابق آمریکا به آن اعتراف کرده خدمت به انسانیت است تا از این پس ظلم زبون گردد و عدالت، سربلند باشد. ما اجرای عدالت و محاکمه آمر و مباشر شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را از طریق یک دادگاه عادلانه تا حصول نتیجه قطعی دنبال خواهیم کرد.

محل تبلیغات شما 09100303426

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا