معاون سازمان جهاد کشاورزی قم:
۲۹ هزار هکتار از مزارع قم زیر کشت جو و گندم است

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: ۲۳ هزار هکتار از مزارع کشاورزی استان زیر کشت جو و ۶ هزار و ۳۰۰ هکتار از زمین‌های کشاورزی قم نیز زیر کشت گندم آبی و دیم است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای قم:
نزدیک به چهار میلیون خودرو در تعطیلات نوروز وارد استان قم شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم از افزایش ۱۳ درصدی تردد به استان قم در تعطیلات نوروز نسبت به میانگین تردد روزانه سال ۱۴۰۱ خبر داد و گفت : از ابتدای تعطیلات نوروزی تا پایان ۱۱ فروردین ماه نزدیک به چهار میلیون خودرو وارد استان قم شده است.

استاندار قم:
موضوع مسکن ویلایی در قم، باید تا حدود دو هفته دیگر تعیین تکلیف شود

استاندار قم با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های استان بحث مسکن است، بیان کرد: موضوع مسکن ویلایی در قم نیز باید تا حدود دو هفته آینده تعیین تکلیف شود و مردم بدانند در چه مناطقی از استان زمین با قابلیت ساخت خانه ویلایی وجود دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم بابیان اینکه از ابتدای تعطیلات نوروز تا پایان دهم فروردین بیش از ۱۳ هزار و ۵۰۰ تماس با اورژانس ۱۱۵ قم ثبت‌شده است، گفت: در این مدت اورژانس ۱۱۵ قم بیش از ۵ هزار مأموریت انجام داده است.

مدیرکل روابط عمومی شهرداری قم:

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم گفت: برای ۱۳ فروردین ماه، بوستان‌های شهر مقدس قم از ساعت ۱۶ عصر تا چهار بامداد روز بعد آمادگی پذیرایی از همشهریان گرامی را دارند و با حضور همشهریان عزیز پویش بزرگ فرهنگی و تفریحی «افطار در طبیعت» برگزار خواهد شد.

رییس صمت قم:
۴۷۳ کارت بازرگانی در قم صادر شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: سال گذشته در استان قم ۴۷۳ کارت بازرگانی صادر شد که ۲۳۶ مورد آن در بخش تولیدی و ۲۳۷ کارت بازرگانی نیز در بخش تجاری بود.

۱۲ فروردین از بزرگ ترین اعیاد ملی و مذهبی است

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت دوازدهم فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای تاکید کرد: یوم الله ۱۲ فروردین به عنوان روز آغاز «حاکمیت الله» و از بزرگ ترین اعیاد ملی و مذهبی ما روزی است که ملت فهیم ایران یکپارچه رأی بر تحقق و اجرای احکام اسلامی دادند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قم:
بیش از دو میلیون و ۸۳۹ هزار خودرو وارد قم شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قم گفت: از آغاز طرح نوروزی تا هشتم فروردین ماه سالجاری دو میلیون و ۸۳۹ هزار و ۵۷ خودرو وارد این استان شده‌است.