محل تبلیغات شما 09100303426

درباره ما و ارتباط با ما

بسمه تعالی

عرض سلام و ادب و احترام خدمت شما بازدید کننده عزیز و گرامی

از آنجا که رسانه ها به عنوان ابزاری مفید می توانند با استفاده از آخرین پدیده های علمی، زندگی همراه با پیشرفت و موفقیت را برایمان به ارمغان آورند، با تحت پوشش قرار دادن بخش عمده ای از اوقات فراغت مردم، به یکی از مهم ترین وسایل افزایش آگاهی و اثرگذارترین ابزار تبلیغی تبدیل شده اند.

به همین خاطر، از رهگذر رسانه ها، انسان ها رفتارهای خود را بر اساس الگوهای برگرفته از رسانه سامان می بخشند و لذا رسانه ها با آگاهی بخشی و تبین اهمیت استفاده از تولیدات داخلی و با ایجاد فرهنگ صحیح مصرف مردم و نهادینه کردن آن در سطح جامعه، در ترغیب مردم به استفاده از تولیدات داخلی و در نتیجه توسعه اشتغال و تولید سهم بسزایی دارند.

پایگاه خبری کار – تلاش – تولید( کاتنا) در راستای حمایت از توسعه اشتغال و کار آفرینی و تولید داخلی ، فعالیت خود را آغاز نموده و در راه انجام رسالت خبری خود مصمم است با اطلاع رسانی اخبار و انتقال صحیح اطلاعات و رویکرد آموزش قوانین و مقررات مورد نیاز کارگران و کارفرمایان گامی مثبت در جهت تثبیت اشتغال موجود ، کاهش نرخ بیکاری و توسعه کارآفرینی بردارد.

همواره آمادگی داریم با دریافت اطلاعات ، اخبار ، نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خدمتگزار جامعه فهیم و بزرگوار کار و تلاش و تولید باشیم.

با آرزوی سلامتی و سعادتمندی برای هموطنان عزیزم به ویژه جامعه فهیم و بزرگوار کار و تلاش و تولید.

 

و من الله التوفیق و علیه التکلان

مهندس مهدی گلپایگانی

مدیرمسئول پایگاه خبری کار تلاش و تولید

 

ارتباط با ما :

ایمیل های دریافت اخبار : kartalashtolid.ir@gmail.com                 irantasvir3426@gmail.com

شماره تماس : ۳۲۹۱۱۶۸۱ – ۰۲۵ 

محل تبلیغات شما 09100303426
دکمه بازگشت به بالا