محل تبلیغات شما 09100303426
اخباراخبار استانها

۱۴ میلیارد تومان تجهیزات به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش قم اهدا شد

به گزارش کاتنا و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش قم، بیش از ۱۴ میلیارد تومان تجهیزات مربوط به هنرستان‌های فنی و حرفه ای در رشته های برق، طلاسازی، خیاطی، معرق کاری، مکانیک، مکاترونیک، تاسیسات، مدیریت خانواده و . .. خریداری و در قالب کاروانی، در هنرستان‌های فنی حرفه ای و کاردانش استان قم توزیع شد.

احمدرضا اجتهادی، مدیرکل نوسازی مدارس استان قم در این خصوص اظهار کرد: این اداره کل در سال مالی ۱۴۰۰ بیش از ۳۱ میلیارد تومان تجهیزات جهت مدارس جدیدالاحداث و هنرستان‌ها خریداری کرده که از این مبلغ ۱۴ میلیارد تومان آن به خرید تجهیزات هنرستان‌ها اختصاص یافته است؛ ضمنا در سال مالی ۱۴۰۰ تجهیزات خریداری مدارس نسبت به سال ۱۳۹۹ گذشته ۳ برابر افزایش یافته است.

وی افزود: از ۱۴ میلیاد تومان تجهیزات هنرستانی، ۳ و نیم میلیارد تومان آن توسط شرکت نفت در سفر ریاست جمهوری به اهداء شده است.

مدیر کل نوسازی مدارس استان قم با اشاره به سیاست توسعه هنرستان های استان افزود: گسترش هنرستان‌های فنی و حرفه ای استان یکی از سیاست‌های اصلی اداره کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس است که موجب توانمندسازی دانش آموزان و جذب هرچه سریعتر آنها به بازار کار و تامین نیروی مهار مورد نیاز کارخانه ها، کارگاه ها و مراکز فنی و صنعتی خواهد شد.

محل تبلیغات شما 09100303426

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا