محل تبلیغات شما 09100303426
اخباراخبار استانها

۱۸ شهید مبارزه با مواد مخدر از قم هستند

به گزارش کاتنا، هادی میرزایی در حاشیه برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم که همزمان با شورای مبارزه با مواد مخدر کشور با سخنرانی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور به صورت ویدیوکنفرانس در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری برگزار شد،  افزود: این شورا با بهره‌گیری از ظرفیت‌های فرهنگی استان در زمینه اطلاع‌رسانی، پیشگیری و درمان اعتیاد تلاش‌های خوبی را انجام داده است.

وی در این زمینه بر استفاده از ظرفیت های مردمی، سازمان‌های مردم‌نهاد (سَمَن‌ها) و گروه های جهادی تاکید و بیان کرد: در سال جاری در استان قم استفاده از این توانمندی‌ها در اولویت قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه دولت در مبارزه با مواد مخدر عزم جدی دارد، خاطرنشان کرد: در استان با همکاری و مشارکت نهادهای مرتبط با جدیت در عرصه مبارزه با مواد مخدر فعالیت می کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم نیز در حاشیه این جلسه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به پنجم تیرماه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر گفت: مواد مخدر یک معضل جهانی است و کشور ما به صورت جدی با آن مبارزه می کند و در این مبارزه شهیدانی را تقدیم کرده ایم.

سید مهدی قریشی با اشاره به ضرورت اطلاع رسانی و پیشگیری از اعتیاد خاطرنشان کرد: در استان قم با جدیت این موضوع را پیگیری می کنیم.

شایان ذکر است، این جلسه به صورت ویدیوکنفرانس با استان های سراسر کشور با سخنرانی آیت‌الله سید ابراهیم رییسی رییس‌جمهور، احمد وحیدی وزیر کشور و اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر کشور در تهران برگزار شد.

همچنین وزیر کشور از طریق رادیوکنفرانس دستور امحای ۳۰ تُن مواد مخدر کشف شده غیردارویی در استان سیستان و بلوچستان را صادر کرد و نیز از تعدادی از خانواده های گرانقدر شهیدان و جانبازان و دست‌اندرکاران و فعالان عرصه پیشگیری از اعتیاد تجلیل شد./

محل تبلیغات شما 09100303426

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا